Akademi Danışma Ve Düzenleme Kurulu
AKADEMİ DANIŞMA KURULU |
|||
|
|||
S.NO |
ADI VE SOYADI |
GÖREVİ |
KURULDAKİ GÖREVİ |
1 |
Mahmut KURTARAN |
İl Milli Eğitim Müdürü |
Başkan |
2 |
Hamit AYDIN |
Maarif Müfettişleri Koordinatörü |
Üye |
3 |
Abdurrahman KARDAŞ |
İl Milli Eğitim Şube Müdürü |
Üye |
4 |
Abdulkerim YILDIZ |
Öğretmen |
Üye |
5 |
Anıl MERMER |
Öğretmen |
Üye |
6 |
Ata DEMİR |
Öğretmen |
Üye |
7 |
Barbaros KIROĞLU |
Öğretmen |
Üye |
8 |
Cahit GÖLGE |
Öğretmen |
Üye |
9 |
Caner TEKİN |
Okul Müdür Yardımcısı |
Üye |
10 |
Coşkun ALGAN |
Öğretmen |
Üye |
11 |
Ercan SOYSAL |
Öğretmen |
Üye |
12 |
Fatime KIRS |
Öğretmen |
Üye |
13 |
Fatma Beyza BİLGİÇ |
Öğretmen |
Üye |
14 |
Fehmi DEMİR |
Okul Müdürü |
Üye |
15 |
Gülbeddin GÜLMEZ |
Öğretmen |
Üye |
16 |
Hamdullah OKAY |
Öğretmen |
Üye |
17 |
Hamit Can YAMANCI |
Öğretmen |
Üye |
18 |
Mehmet Ali KILIÇ |
Öğretmen |
Üye |
19 |
M. Emin TUĞLUK |
Okul Müdürü |
Üye |
20 |
M. Nezir CEYLAN |
Okul Müdürü |
Üye |
21 |
Mehmet Sait KAVŞUT |
Öğretmen |
Üye |
22 |
Mehmet Sait KAVŞUT |
Öğretmen |
Üye |
23 |
Muhammed BALBAY |
Öğretmen |
Üye |
24 |
Muhammed BEYAZIT |
Okul Müdür Yardımcısı |
Üye |
25 |
Nezim TAYMUR |
Okul Müdür Yardımcısı |
Üye |
26 |
Recep SÜSLÜ |
Okul Müdür Yardımcısı |
Üye |
27 |
Süleyman AKGÜN |
Öğretmen |
Üye |
28 |
Seçil KÜNTEŞ ER |
Öğretmen |
Üye |
29 |
Şehmus ORAL |
Okul Müdürü |
Üye |
30 |
Ubeydullah PİLATİN |
Öğretmen |
Üye |
31 |
Vedat CEYLAN |
Öğretmen |
Üye |
32 |
Veysi BOZKURT |
Okul Müdürü |
Üye |
33 |
Veysi TURAN |
Öğretmen |
Üye |
34 |
Yıldırım POLAT |
Öğretmen | Üye |
35 |
Zafer KORKMAZ |
Okul Müdürü |
Üye |
|
|||
AKADEMİ DÜZENLEME KURULU |
|||
|
|||
S.NO |
ADI VE SOYADI |
GÖREVİ |
KURULDAKİ GÖREVİ |
1 |
Abdurrahman KARDAŞ |
İl Milli Eğitim Şube Müdürü |
Başkan |
2 |
Abdulgani TATARGAN |
AR-GE Birimi PEK Üyesi |
Üye |
3 |
Abdulkerim ÇİFTÇİ |
AR-GE Birimi ASKE Üyesi |
Üye |
4 |
Bayram EKİNCİ |
AR-GE Birimi ASKE Üyesi |
Üye |
5 |
Bilal KAY |
Ölçme ve Değerlendirme Merkezi |
Üye |
6 |
Burhan ÖRNEK |
Özel Büro |
Üye |
7 |
Derya TEKBAŞ |
STEM Merkezi Koordinatörü |
Üye |
8 |
Mevlüde Ebru ŞAHİN |
AR-GE Birimi PEK Üyesi |
Üye |
9 |
Emin EMİNOĞLU |
Ölçme ve Değerlendirme Merkezi |
Üye |
10 |
Emine Sevinç DEDE |
AR-GE Birimi PEK Üyesi |
Üye |
11 |
Emre SAKIK |
Ölçme ve Değerlendirme Merkezi |
Üye |
12 |
Erkan ALKAN |
AR-GE Birimi PEK Üyesi |
Üye |
13 |
Erhan YILMAZ |
Özel Büro |
Üye |
14 |
Evren ARI |
Özel Büro |
Üye |
15 |
Hasan AÇAN |
AR-GE Birimi ASKE Üyesi |
Üye |
16 |
Mehmet ŞAHİN |
Özel Büro |
Üye |
17 |
Mehmet ŞEN |
Özel Büro |
Üye |
18 |
Mehmet Emin KAYA |
Ölçme ve Değerlendirme Merkezi |
Üye |
19 |
Metin ÖRGE |
STEM Merkezi Koordinatörü |
Üye |
20 |
Mehmet Şerif ŞAHİN |
AR-GE Birimi ASKE Üyesi |
Üye |
21 |
Mustafa ARSLAN |
AR-GE Birimi ASKE Üyesi |
Üye |
22 |
Ömer ÇİFTÇİ |
FATİH Projesi İl Koordinatörü |
Üye |
23 |
Selman CİHAN |
Özel Büro |
Üye |
24 |
Veysi BULUT |
AR-GE Birimi PEK Üyesi |
Üye |
25 |
Yasemin AKSOY |
AR-GE Birimi ASKE Üyesi |
Üye |